Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zakupów i logistyki

Frisco SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za dostępność przydzielonego asortymentu

  • składanie zamówień do dostawców

  • utrzymywanie na założonym poziomie wskaźników logistycznych

  • kontrola poziomu realizacji dostaw i terminowości dostawców, wyjaśnianie niezgodności

  • kontrola prawidłowej realizacji procesów magazynowych

  • kontakty z dostawcami w zakresie ustalania warunków logistycznych

  • kontrola realizacji umów z dostawcami

  • podsumowanie i raportowanie działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży FMCG

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i skuteczna komunikacja

  • wytrwałość i determinacja w działaniu,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • doskonała organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności znajomość Excel)

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,

  • Ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Praca w systemie dwu zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy