Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

Schoeller Allibert Sp. z o.o.O firmie

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Fryderyka Wilhelma Redena 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie, planowanie i realizacja transportu krajowego i międzynarodowego,

  • Przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych,

  • Monitoring oraz ewidencja obsługiwanych zleceń transportowych,

  • Zarządzanie zakupami oraz kooperacja z dostawcami,

  • Analiza cen zakupów, warunków dostaW,

  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów w wyznaczonym obszarze,

  • Terminowe realizowanie zamówień.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność, sumienność, asertywność, współpraca w zespole, umiejętność pracy po presją czasu; samodzielność,

  • Umiejętności analityczne oraz negocjacyjne,

  • Systematyczność, dokładność,

  • Dobra znajomość środowiska MS Office,

  • Wykształcenie: preferowane wyższe.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień i dokumentacji związanych z branżą TSL.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szeroki pakiet socjalny,

  • Duże możliwości rozwoju i nauki,

  • Praca w miłej atmosferze,

  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie na rynku polskim i europejskim,

  • Pakiet wdrożeniowo-szkoleniowy na oferowane stanowisko.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Scholler Allibert Sp. z o.o. od ponad 50 lat projektuje, rozwija, patentuje i produkuje opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego. Nasze działania skupiamy na siedmiu segmentach rynkowych takich jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań. Oferujemy szeroki zakres standardowych oraz dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań opakowaniowych. Na całym świecie posiadamy 13 fabryk i zatrudniamy ponad 2000 osób. W 2016 roku powstała jedna z najnowocześniejszych fabryk w całej grupie zlokalizowana w Zabrzu.

Przewiń do profilu firmy