Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. zakupów

Quickpack PolskaO firmie

Quickpack Polska

Przemysłowa 47

Jędrzejów

Quickpack Polska Sp z o.o.,
lider w produkcji i dystrybucji jednorazowych produktów dla gospodarstw
domowych, właściciel marki viGO!, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca i wsparcie Działu Zakupów w bieżącej pracy operacyjnej
  • Generowanie zamówień zakupu, analiza stanów magazynowych, kontakt z dostawcami
  • Przygotowywanie zestawień, raportów , analiz , sprawozdań , zapytań ofertowych oraz administracja dokumentacji zakupowej,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na program MS Excel,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,  samodzielność,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, własna inicjatywa i kreatywność.
  • Umiejętność tworzenia analiz i wyciągania trafnych wniosków

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w ambitnym, młodym i zaangażowanym zespole,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Zdobywanie doświadczeń w kategorii zakupów, jak i w pracy o międzynarodowym charakterze
  • Wsparcie merytoryczne do wykonywania bieżących obowiązków

Podania oraz CV prosimy kierować na adres:

Quickpack Polska Sp z o.o.
28-300 Jędrzejów
tel: 41 386 59 00 wew. 28

lub klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne