Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ITALMETAL Sp. z o.o.
    Firma produkcyjna z siedzibą w Jelczu-Laskowicach
          Poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i potwierdzanie zamówień materiałów produkcyjnych i nieprodukcyjnych
    • kontakt z dostawcami bezpośrednimi i poddostawcami
    • zarządzanie reklamacjami dostawców
    • nadzorowanie terminowości dostaw materiałów
    • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie zarządzania produkcją (Microsoft Dynamics AX)
    • tworzenie zestawień, raportów, prezentacja i analiza danych
    • budowa i rozwój strategii zakupowych dla wybranych grup dostawców
    • reagowanie na bieżące sytuacje związane z zakupami

    Wymagania kwalifikacyjne:

    • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale zakupów firmy produkcyjnej
    • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pisemny i telefoniczny kontakt z dostawcami i współpracownikami
    • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
    • znajomość obsługi systemów zarządzania produkcją klasy ERP (mile widziana znajomość Dyamics AX)
    • mile widziane doświadczenie w zamawianiu materiałów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych
    • samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • poszukujemy osób chcących podnosić swoje kwalifikacje, potrafiących planować i dobrze organizować czas pracy, zorientowanych na cele

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • rozwój zawodowy w dynamicznej, międzynarodowej organizacji

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres:
    ul. Europejska 2
    55 – 220 Jelcz – Laskowice
    fax: 713819801 tel: 713819814, 515061965

    [email protected]

    lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Italmetal Sp. z o.o. , Łęg, ul. Europejska 2, 55-220 Jelcz-Laskowice.

    2) Kontakt z Administratorem: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla tej i przyszłych rekrutacji i okres 2 lat wyznaczony przez administratora.

    5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.