Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zakupów

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zakupów okołoprodukcyjnych, w tym zakupów inwestycyjnych maszyn i urządzeń, części zamiennych, artykułów biurowych, usług dla działów produkcyjnych i utrzymania ruchu zgodnie z obowiązującą w spółce procedurą zakupową,

  • realizacja dodatkowych zadań z zakresu zakupów produkcyjnych,

  • aktywne poszukiwanie kontrahentów i produktów konkurencyjnych pod względem jakościowym i kosztowym na rynku polskim i rynkach zagranicznych,

  • współpraca i negocjacje z kontrahentami,

  • przygotowanie analiz zakupowych dla Zarządu i kierownictwa Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym

  • inicjatywa i kreatywność w szukaniu rozwiązań

  • otwartość na nowe wyzwania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym,

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie do żłobków / przedszkoli, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe),

  • nowoczesne narzędzia pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery zawodowej w zespole specjalistów,

  • przyjazną atmosferę, nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników.

Przewiń do profilu firmy