Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. zakupów (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MLZ/WAW/0318
    Opis stanowiska:
    • kompleksowa obsługa procesów zakupowych,
    • wyszukiwanie, selekcjonowanie potencjalnych dostawców,
    • negocjowanie cen,
    • organizacja i nadzór przetargów zakupowych,
    • bieżące prace administracyjno-biurowe.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • znajomość aplikacji pakietu MS Office,
    • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz orientacja na cel.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie zasadnicze (4500 - 5500 zł brutto) + premia roczna po zrealizowaniu postawionych celów,
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
    • program rozwoju kompetencji zakupowych,
    • możliwość doszkolenia umiejętności językowych,
    • perspektywa rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis