Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 14.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI jest wiodącą firmą handlową w Europie. W Polsce posiada około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach.
    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Twoje zadania:

    • Wsparcie kupców w działaniach związanych z poszerzaniem asortymentu i dyspozycją towarów;
    • Organizacja kontroli jakościowych i degustacji;
    • Kontakt z dostawcami w ramach przygotowania przetargów i degustacji produktów;
    • Zarządzanie kontraktami zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
    • Ogólne prace administracyjne, zarządzanie terminarzem spotkań, korespondencją;
    • Przygotowywanie tłumaczeń, analiz i zestawień oraz tworzenie raportów.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2), komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office);
    • Obowiązkowość, zaangażowanie i umiejętności organizowania czasu pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków;
    • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz  ubezpieczenie na życie);
    • Bony żywieniowe do realizacji w sklepach ALDI;
    • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby;
    • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju;
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy;
    • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań.
    Prosimy o przesyłanie Aplikacji za pomocą Aplikuj
    Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
    Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest ALDI Sp. z o.o., z siedzibą w Chorzowie, ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: [email protected] Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych dostępne są na stronie internetowej: www.aldi.pl/informacje_o_ochronie_danych.html w zakładce „Co się dzieje z danymi osobowymi w ramach procesu rekrutacyjnego (RODO)?”.
    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALDI sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie (adres: ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów)
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz Art. 221 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat od zgłoszenia swojej kandydatury na pracownika. Po upływie wyżej wymienionych okresów dane zostaną usunięte.
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7. Ubieganie się o zatrudnienie u administratora przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Stąd podanie powyższych danych osobowych jest również dobrowolne. Niepodanie jednak tych danych będzie skutkowało tym, że niemożliwe będzie przeprowadzenie w stosunku do Pani/Pana postępowania rekrutacyjnego i ewentualne zatrudnienie.
    8. Z uwagi na to, że administrator korzysta z usług innych dostawców, np. w zakresie infrastruktury i systemów IT, Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane poza teren Unii Europejskiej. Administrator zapewnia, że w takim przypadku przekazywanie danych odbywać się będzie w oparciu o stosowną umowę pomiędzy administratorem a tym podmiotem, zawierającą standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską*.
    9. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.