Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zakupów

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu zakupów w kategorii indirect (zakupy nieprodukcyjne)

  • poszukiwanie dostawców i rozwiązań zgodnych z aktualnymi potrzebami firmy

  • współpraca z pracownikami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi zamówień

  • weryfikacja prawidłowości dostarczanych produktów oraz towarzyszących im dokumentów

  • optymalizacja procesu zakupów

  • wsparcie pracy Działu Zakupów

  • przygotowanie raportów dotyczących realizowanych zakupów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (na poziomie min. B1/B2);

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacji pracy

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy