Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. zakupów

Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle (okolice), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Poszukujemy osób pragnących dołączyć do naszego zespołu  w nowym zakładzie produkcyjnym w Gogolinie:

Twoje zadania:

  • Składanie zamówień, nadzór nad ich realizacją oraz planowanie i koordynowanie dostaw w systemie SAP;
  • Tworzenie zapytań ofertowych;
  • Przygotowanie prawidłowej dokumentacji zakupowej;
  • Ścisła współpraca z centralą w Münster

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie–ekonomiczne, logistyczne, inzynieria produkcji;
  • Preferowane doświadczenie SAP MM;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole;

Co oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
    w zaangażowanym zespole międzynarodowego koncernu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowany? /Zainteresowana ?
Prześlij zgłoszenie za pomocą przycisku aplikowania.

Hengst Filtration Poland Sp. z o. o.
Ul. Waltera Hengsta 4, 47-320 Gogolin

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV w języku angielskim lub niemieckim. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na przesłanych dokumentach prosimy dopisać następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu, przez Administratora Danych Osobowych Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie ul. Waltera Hengsta 4. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Dane udostępnione w dokumentach aplikacyjnych przechowywane będą nie dłużej niż 12 miesięcy od daty złożenia CV.

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej  oraz Południowej, jak również w Azji.

Ogłoszenie archiwalne