Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przygotowanie danych pod zapytania ofertowe oraz przetargi we wskazanym asortymencie Grupy Cersanit

  • Prowadzenie postępowań przetargowych i zapytań ofertowych

  • Wybór dostawców i realizacja procesów zakupowych

  • Administrowanie bazą produktów i umów

  • Bezpośrednia współpraca z klientami wewnętrznymi

  • Raportowanie zgodnie z ustalonym zakresem i terminami

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjowania umów

  • Znajomość procesu produkcyjnego i rynku dostawców będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz łatwość w nawiązywaniu długofalowych relacji z dostawcami oraz klientem wewnętrznym

  • Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Znajomość j. angielskiego min. na poziomie B1

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie, będącej liderem na rynku firm produkcyjnych

  • Wysoką samodzielność w działaniu

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Pakiet socjalny

  • Dofinansowanie szkoleń

  • Posiłki na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet benefitów, w tym: kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na Preferencyjnych warunkach

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Brak dress code'u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy