Młodszy Specjalista ds. Zakupów Krajowych i Zagranicznych

Nowa Szkoła Sp. z o.o.O firmie

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Polskiej Organizacji Wojskowej 25

Łódź

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznychpomocy edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, kompleksowo wyposażającą placówki publiczne, jak również w klientów indywidualnych w meble, pianki, sprzęt sportowy, zabawki edukacyjne i pomoce sensoryczno - rehabilitacyjne. Z roku na rok oferta naszych produktów jest rozbudowywana i kierowana zarówno do stałych jak i nowych odbiorców.

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko specjalisty zakupów krajowych i zagranicznych. Poniżej mogą Państwo znaleźć wymagania, jakie powinni spełniać kandydaci jak również możliwości, które oferujemy.

Obecnie do naszego biura w Łodzi, poszukujemy:

Młodszego Specjalisty
ds. Zakupów Krajowych i Zagranicznych

Zadania:

  • aktywny kontakt i współpraca z dostawcami krajowymi i międzynarodowymi,
  • budowanie relacji z nowymi i dotychczasowymi dostawcami,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • analiza zapotrzebowania oraz sporządzanie prognoz,
  • składanie zamówień i koordynacja przebiegu procesów zakupowych,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,
  • bieżąca współpraca z innymi działami w firmie,
  • poszukiwanie towarów spoza standardowej oferty katalogowej zgodnych ze specyfikacją przetargową,
  • negocjacje cen zakupu,
  • wprowadzanie nowych indeksów do bazy towarowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów,
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy,
  • zdolności analityczne,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego uczenia się ze zrozumieniem,
  • znajomość systemu Comarch CDN XL będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze Łańcucha Dostaw,
  • praca pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej z wieloletnim doświadczeniem,
  • pracę w zgranym oraz ambitnym zespole,
  • dodatkowe benefity: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe na życie i medyczne,
  • udział w funduszu emerytalnym,
  • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań,
  • biuro w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy