Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Emitel S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Zadania:

  • Przeprowadzanie procesów zakupowych zgodnie z wewnętrznymi przepisami Spółki (przygotowanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie zamówień)
  • Wystawianie i obsługa zapotrzebowań i zamówień
  • Monitorowanie zawartych umów i analiza rynku dostawców
  • Współpraca z aktualnymi dostawcami oraz poszukiwanie dostawców alternatywnych
  • Praca w systemie ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów w firmie o profilu technicznym
  • Umiejętność sporządzania zamówień oraz zapytań ofertowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Operatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej
    i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Rozwiązanie ’home-office’

Benefity

  • Prywatna opieka
    medyczna
  • Program
    ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną
  • Karta sportowa lub kulturalna
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego
  • Szeroka
    oferta szkoleniowa
  • Możliwość
    dofinansowania wypoczynku
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe
  • Elastyczne
    godziny pracy
  • Dostęp do aplikacji ’Audiobooki w pracy’
  • Wycieczki, rajdy górskie
  • Spotkania integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne