Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji bieżących planów sprzedaży;
  • Analiza braków materiałowych do produkcji;
  • Zamawianie materiałów do produkcji oraz nadzór nad terminową realizacją dostaw;
  • Współpraca w ramach optymalizacji procesów zamówień;
  • Kontrola stanów magazynowych, zarządzanie zapasami, inwentaryzacja zapasów;
  • Prowadzenie dokumentacji dostawców kwalifikowanych oraz ich okresowa ocena zgodnie z procedurami ISO&GMP;
  • Zakładanie indeksów na nowe opakowania do wyrobów i bieżące aktualizacje indeksów i warunków dostaw oraz wprowadzanie ich do system;
  • Prawidłowe oraz terminowe rozliczanie faktur zakupu w systemie;
  • Zarządzanie reklamacjami dostawców na materiały do produkcji;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe pokrewne;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sektorze produkcyjnym w dziale zakupów lub zaopatrzenia;
  • Pożądana wiedza w obszarze surowcowo opakowaniowym branży kosmetycznej lub chemicznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz analitycznego myślenia;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w biznesie o dużym potencjale rozwojowym;
  • Pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników;
  • Rozwój zawodowy w ramach szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;
  • Dobrą atmosferę i bezpieczeństwo pracy;
  • Bezpłatny parking.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO klikając APLIKUJ.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych przez nas działań są liczne nagrody, takie jak: Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki oraz prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

Aktualne oferty pracodawcy
K/Z/032023

Młodszy Specjalista ds. Zakupów, Kraków