Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

  • Piotrkowska 60, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Piotrkowska 60

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Kupców w zakresie zakupu surowców i opakowań,

  • Przygotowywanie wzorów rekomendacji zakupowych,

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji od dostawców (ankiety, tabele dostawcy, atesty itp.),

  • Bieżąca współpraca z dostawcami,

  • Analiza ofert, monitoring rynku dostawców,

  • Analiza zapotrzebowania pod kątem cenników i kontraktów,

  • Uzupełnianie danych w firmowym systemie operacyjnym,

  • Udział w projektach dotyczących nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu handlu – mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu handlu, logistyki lub pokrewnych,

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy związanej z zakupami produkcyjnymi,

  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Asertywność,

  • Zdolności negocjacyjne,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętność określenia i realizacji priorytetów w codziennej pracy, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza + kwartalne premie uznaniowe),

  • Współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem fachowców,

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, platforma e-learningowa do odświeżenia/nauki z języka angielskiego, paczki z lodami, kompleksowe wdrożenie pracownika,

  • Pracę od poniedziałku do piątku (godziny pracy: pon-czw 8:00-16:30, pt 8:00-15:00, w tym pół godzinna przerwa lunchowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych, które posiada Biuro handlowe w Łodzi oraz dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna Sp. z o. o. doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Przewiń do profilu firmy