Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.O firmie

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40

Łozienica (pow. goleniowski)

Fulfilment Centre East operated by Ingram Micro tworzymy prestiżową organizację, która jest przyjaznym miejscem pracy. Stawiamy na Naszych Pracowników, oferując szerokie możliwości rozwoju i awansu. Jesteśmy Zespołem pasjonatów, którzy współpracę i wzajemną pomoc stawiają na pierwszym miejscu.

Czujesz się zakupowcem z krwi i kości? Czujesz dreszczyk emocji kiedy rozpoczynasz negocjacje? Lubisz kontakt z ludźmi i szybko łapiesz z nimi flow? Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz dynamiczne środowisko i pracę na pełnych obrotach, dołącz do naszego zespołu.

Opis stanowiska

  • Selekcja i dobór dostawców materiałów, półproduktów, elementów wyposażenia
  • Dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy
  • Współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • Analiza oraz optymalizacja kosztów zakupów materiałów
  • Koordynacja zapasów zaopatrzeniowych
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów
  • Współpraca z innymi działami na poziomie lokalnym

Wymagania

  • 1 rok doświadczenie w branży produkcyjnej w dziale zakupów
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Logistyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na porozumiewanie się w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Ms Excel
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Premia miesięczna do 15%
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • 2 dodatkowe dni urlopu
  • Bezpłatny transport
  • Dofinansowane posiłki
  • Pyszna kawa
  • Wydarzenia integracyjne
  • Szkolenia i kursy
Jesteś zainteresowany? Złóż swoją aplikację w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania. Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji możesz znaleźć na naszym profilu pracodawcy.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o. o. z siedzibą w Łozienicy.

W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną prosimy o kliknięcie w poniższy link:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy