Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. zakupów

EMERGOO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Opis stanowiska:

  • Ustalanie w porozumieniu z przełożonym wielkości zakupów poszczególnych asortymentów
  • Negocjowanie cen usług i warunków dostaw
  • Przeprowadzanie zapytań ofertowych
  • Utrzymywanie optymalnego zapasu produktów na magazynie zgodnie z przyjętą polityką firmy
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Tworzenie zamówień zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Monitorowanie i nadzorowanie terminowości dostaw

Wymagania:

  • Znajomość praktyk zakupowych, badawcze podejście do ich praktycznego zastosowania w biznesie
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne (planowanie, koordynacja działań)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Dlaczego Emergo:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

Zapewniamy naszym pracownikom:

  • Brak nudy, różnorodność wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami
  • Praca w zespole „otwartych umysłów”
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne