Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Husqvarna Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Mielec, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Husqvarna Poland Sp. z o.o.

COP-u 6

Mielec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu zakupu materiałów bezpośrednio produkcyjnych
  • wyszukiwanie dostawców na rynku krajowym i zagranicznym, zgodnie z potrzebami firmy
  • wspieranie procesu optymalizacji kosztów zakupu materiałów
  • koordynacja wdrożenia nowych projektów dla zakładu w przedmiocie dotyczącym działu zakupów, na poziomie operacyjnym oraz we współpracy z poszczególnymi działami
  • kontakt z dostawcami w celu potwierdzenia uzgodnień handlowych wynikających z zawartych umów
  • aktualizacja baz danych i systemów zakupowych
  • współpraca z pozostałymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne (elektronika)
  • minimalne doświadczenie w pracy w dziale zakupów w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

Husqvarna oferuje interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku. Dajemy możliwości rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do zadań i odpowiedzialności.

Grupa Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów, COP-u 6, Mielec