Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. zakupów

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.O firmie

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Zapewnienie terminowej dostępności materiałów;

  • obsługa zamówień zakupu i utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów, przy jednoczesnym zapewnieniu najkorzystniejszego harmonogramu wysyłki i wielkości zamówienia;

  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów materiałowych z dostawcą i zamykanie procesów reklamacyjnych;

  • rozwijanie silnych relacji z dostawcami poprzez utrzymywanie codziennego kontaktu, monitorowanie ich wyników oraz prowadzenie okresowych spotkań;

  • udział w budowaniu i realizacji strategii przypisanej kategorii;

  • wspieranie projektów biznesowych;

  • utrzymywanie poprawności danych w systemach ERP.

Nasze wymagania

  • Byłoby świetnie, gdybyś:

  • posiadał wykształcenie techniczne, logistyczne lub ekonomiczne;

  • umiał skutecznie się komunikować;

  • z Twoją znajomością języka angielskiego potrafił sprawnie prowadzić codzienne działania i spotkania biznesowe - warunek konieczny;

  • potrafił wykorzystać swoje umiejętności organizacyjne do wykonywania regularnej obsługi zamówień;

  • umiał pracować pod presją;

  • posiadał silne umiejętności analityczne które powinny pomóc w identyfikacji potencjalnych problemów;

  • znał systemy ERP, takie jak Navision lub Axapta i aplikacje internetowe - mile widziane;

  • dostrzegał wartość pracy zespołowej i silnej współpracy między funkcjonalnej, która jest niezbędna do osiągnięcia naszych celów.

To oferujemy

  • Pracując z nami:

  • staniesz się częścią działu Zakupów Operacyjnych w DGS Diagnostics, co da Ci wyjątkową możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym;

  • staniesz się częścią szybko rozwijającej się, światowej klasy organizacji, ze współpracownikami dążącymi do doskonałości oraz z dostępem do konkurencyjnej bazy dostawców z całego świata;

  • będziesz mieć możliwość wprowadzania usprawnień i wywierania pozytywnego wpływu nie tylko na swój dział, ale również na inne obszary funkcjonalne;

  • promujesz wśród naszych pracowników zaangażowanie, otwartą komunikację i zaufanie, które są kluczowe dla naszego sukcesu;

  • masz możliwość dzielenia się doświadczeniem i zdobywania nowych umiejętności;

  • jesteś niezależny - masz możliwość samodzielnego planowania swojej pracy i w dużej mierze samodzielnego zarządzania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy

DGS Diagnostics jest światowym liderem w produkcji urządzeń do badania słuchu. W związku z dynamicznym rozwojem jesteśmy w trakcie budowy jednej z najnowocześniejszych fabryk w Polsce, która będzie zlokalizowana w Kołbaskowie. Skorzystaj już teraz, dołącz do naszego zespołu i miej bezpośredni wpływ na tworzenie swojego nowego miejsca pracy.

Dołączając do zespołu zakupów DGS Diagnostics staniesz się częścią entuzjastycznego zespołu, pracującego w pełnym wyzwań środowisku. Twoim celem będzie pozyskiwanie wysokiej jakości komponentów na czas, przy optymalnych kosztach transportu. Rozwijanie efektywnych relacji z naszymi dostawcami będzie dla Ciebie kluczem do osiągnięcia wysokiej efektywności łańcucha dostaw.