Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

LUBA Sp. z o. o.O firmie

LUBA Sp. z o. o.

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 71

Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Zakup surowców i materiałów do produkcji chusteczek nawilżanych

  • Ustalanie potrzeb zakupowych na podstawie stanów magazynowych oraz planów produkcyjnych

  • Poszukiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami

  • Przeprowadzanie zapytań ofertowych, analiza, negocjacje cenowe i wybór najlepszych ofert

  • Realizacja zamówień oraz kontrola procesu zakupowego zgodnie z procedurą

  • Bieżące monitorowanie, optymalizacja oraz uzupełnianie stanów magazynowych

  • Czynny udział we wdrożeniu nowych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku ok 2 lat w FMCG lub firmie produkcyjnej

  • Dobra organizacja pracy (planowanie, koordynowanie działań)

  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne (negocjacje cenowe)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość programów klasy ERP

To oferujemy

  • Pracę w godz. 8.00 – 16.00

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki

  • Samodzielne stanowisko pracy po okresie szkoleniowym

  • Rozwój poprzez zwiększanie uprawnień i kompetencji

  • Rozwój poprzez udział w projektach wdrożeniowych

  • Dofinansowanie szkoleń

  • Benefity tj. pakiet zdrowotny i karta sportowa

  • Dodatkowe świadczenia pracownicze

  • Więcej o nas na www.luba-group.com

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Luba Sp. z o.o. zajmuje się produkcją chusteczek nawilżanych przeznaczonych dla gospodarstwa domowego, pielęgnacji niemowląt, dzieci i osób dorosłych, higieny osobistej, pielęgnacji zwierząt i wiele innych.

Tworzymy innowacyjne produkty, dbamy o wysoką jakość i środowisko naturalne. Zależy nam, żeby nasze produkty były przyjazne, łatwe w użyciu i praktyczne w zastosowaniu.

Przewiń do profilu firmy