Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów operacyjnych

benett PEOPLEO firmie

  • Warszawa (okolice), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, mającego swoją siedzibę w Zielonce, poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. zakupów operacyjnychNumer ref.: 01/2021

Zadania:

  • Zamawianie komponentów i podzespołów, oraz materiałów bezpośrednio-produkcyjnych, pośrednio produkcyjnych, oraz nieprodukcyjnych.
  • Wspieranie relacji z wybranymi dostawcami poprzez negocjowanie terminów umowy, rejestrowanie informacji dot. dostawców, instruowanie co do zasad zakupów oraz wypełniania zamówień.
  • Zbieranie informacji dot. nowych potencjalnych dostawców i produktów.
  • Dbanie o terminowość dostaw oraz zgodność dostaw z zamówieniami.
  • Sporządzanie oceny dostawców zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Kontrolowanie zapasów magazynowych.
  • Przyjmowanie faktur i poddawanie ich procesowi akceptacji zgodnie z zasadami panującymi w Spółce.

Wymagania:

  • Dobra znajomość MS Office.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale zakupów lub logistyki będzie znacznym atutem.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Dyspozycyjność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Minimum 6 miesięcy w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość SAP R/3 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę agencyjną na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Opiekę medyczną oraz kartę multisport.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby rekrutacji i przyszłych rekrutacji’.

Ogłoszenie archiwalne