Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

SUSHI&FOOD FACTOR SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie na odpowiednim poziomie zapasów surowców i komponentów do produkcji – weryfikacja zapotrzebowania, wypracowanie optymalnej struktury i harmonogramu dostaw;
  • Monitorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw;
  • Prowadzenie bieżącej oceny dostawców;
  • Generowanie i wysyłanie zamówień do dostawców i kooperantów;
  • Monitorowanie i rozliczenie zamówień w systemie ERP;
  • Poszukiwanie nowych dostawców surowców, komponentów, wysyłanie zapytań ofertowych;
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • Czynny udział w realizacji nowych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Kilkuletnie doświadczenie związane z procesami zakupowymi będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie;
  • Znajomość programów pakietu MS OFFICE;
  • Znajomość i obsługa zintegrowanych systemów ERP;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Opiekę medyczną;
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego;
  • Szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych;
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów;
  • Czynny udział w budowaniu oraz rozwoju firmy;
  • Comiesięcznie zasilaną kartę lunchową;
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów, Poznań