Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Giacomo ContiO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Giacomo Conti

Kopanina 54/56

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie wyrobów gotowych i komponentów
  • Ustalanie zapotrzebowania na komponenty produkcyjne
  • Negocjowanie warunków zamówień i dbanie o ich terminową realizację
  • Harmonogramowanie i planowanie produkcji w czasie
  • Administrowanie danymi produktowymi w systemie klasy ERP
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, logistyczne)
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Preferowane doświadczenie w branży odzieżowej w firmie produkcyjnej
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników i jakości pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów optymalizacyjnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa powstała w 2006 roku, od lat plasująca się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. W skład sieci wchodzi aktualnie kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz sklep internetowy, a sama marka nieustannie zwiększa nie tylko liczbę punktów dystrybucji, ale i wachlarz asortymentu. Realizowanym celem Giacomo Conti jest sprawić, by modny mężczyzna znalazł wszystko, czego potrzebuje na co dzień.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów, Kopanina 54/56, Grunwald, Poznań