Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów - Serial Buyer

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia to globalny lider branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 35 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1998 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz-Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz w dwóch centrach R&D (Grójec, Wałbrzych). Zatrudniamy dziś już blisko 10 000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Do naszego Działu Zakupów w Grójcu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Główne zadania na stanowisku:

    • utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami,
    • wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw,
    • optymalizacja kosztów – wdrażanie i śledzenie akcji oszczędnościowych,
    • realizowanie polityki działu zakupów,
    • prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów);
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • zdolności analityczne i organizacyjne,
    • umiejętności samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
    • Sumienności, dokładności,
    • Komunikatywności,
    • Znajomość programu Excel,
    • Mile widziana znajomość systemu SAP.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie z branży motoryzacyjnej,
    • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
    • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.