Oferta pracy

Indirect Buyer - Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Radomska 86, Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Radomska 86

Starachowice

Twój zakres obowiązków

  • Implementowanie działań zgodnych ze strategią zakupową firmy.

  • Sporządzanie umów i weryfikacja warunków współpracy z dostawcami.

  • Negocjacja cen z obsługiwanymi dostawcami.

  • Aktualizacja danych w systemie ERP o dostawcach, cenach oraz innych warunkach zakupu.

  • Wycena i potwierdzenie dostępności komponentów w procesie ofertacji.

  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu zakupowego.

  • Utrzymanie dobrych relacji i regularna komunikacja z dostawcami.

  • Zapewnienie wsparcia dla działu zakupów oraz współpracowników z innych lokalizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne, logistyczne, techniczne lub inne pokrewne.

  • Praktyczna znajomość procesów zaopatrzenia i zakupów na potrzeby produkcji.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zorientowanie na wynik.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach.

  • Zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole.

  • Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, warsztatach międzynarodowych i kursach językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczenie wiodącego dostawcy w branży oferującego pełen zakres usług koncepcyjnych i projektowych, aby dostarczać rozwiązania dostosowywane do ich potrzeb i zoptymalizowane pod względem kosztów. Nasze unikalne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, niestandardowymi produktami, w połączeniu ze zdolnością do integracji ze środowiskami operacyjnymi odbiorców, stanowi źródło przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Proszę o przesłanie CV w języku angielskim.