Młodszy specjalista ds. zakupów

  • Bogumiłowice (pow. tarnowski), Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.10.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 10.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych STRUNBET  Sp. z o. o.
    w  Bogumiłowicach /koło Tarnowa/
    Przedsiębiorstwo grupy Leonhard Moll Betonwerke
    Wiodący producent prefabrykowanych strunobetonowych elementów infrastruktury szynowej. poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:
    Młodszego specjalisty ds. zakupów

    Podstawowe obowiązki

    • udział w całym procesie zakupowym
    • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji z dostawcami
    • optymalizacja kosztów procesu zakupów
    • weryfikacja otrzymanych faktur za zakupione towary
    • raportowanie wyników pracy
    • składanie i nadzorowanie reklamacji surowców i towarów

    Wymagania

    • wykształcenie minimum średnie
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
    • zdolności organizacyjne
    • mile widziana znajomość systemu Navision
    Oferujemy
    • bardzo dobre warunki pracy
    • umowa o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę pracy w zespole
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o  przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 1997-08-29 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz 883)

    bottom