Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie dostawców

  • Zapewnienie zakupu materiałów pomocniczych dla produkcji

  • Zapewnienie właściwej gospodarki magazynowej w Magazynie Technicznym

  • Tworzenie i zapewnienie stosowania polityki zakupów części i usług w zakładzie

  • Współpraca z agencjami celnymi oraz koordynacja wysyłki zagranicznych materiałów technicznych

  • Praca w systemie SAP

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych (faktur, W-Z)

  • Zapewnienie i wspieranie systematycznego rozwoju magazynu części zamiennych

  • Współudział w weryfikacji ilościowej stanów magazynowych oraz inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywnoś i zdolnoś do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu

  • Zdolność logicznego myślenia

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej – MILE WIDZIANE)

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS OFFICE (Excel)

To oferujemy

  • Szkolenia wprowadzające

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę od 01.07.2021, cały etat, zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, pracę na 1 zmianę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z osobą odpowiedzialną za rekrutację

2

Rozmowa na Zoom Meeting z kierownikiem działu

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy