Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. zakupów

Nodium Group S.C.O firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza braków i terminowe uzupełnianie stanów magazynowych,
  • Kontrola realizacji zamówień,
  • Stałe monitorowanie i analizowanie rynku B2C,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Zdolność analitycznego oraz perspektywicznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz planowania pracy własnej,
  • Inicjatywa w działaniu,
  • Znajomość branży dziecięcej, sportowej lub odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i osiąganym rezultatom
  • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami branży e-commerce
  • Świetną atmosferę pracy w kreatywnym, doświadczonym zespole
  • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do Praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Nielimitowany dostęp do świeżej kawy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • przyjazna atmosfera

Nodium Group ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Od początku dynamicznie się rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu utrzymuje dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Dzisiaj markę tworzą dwa sklepy internetowe o zasięgu ponad 1 mln użytkowników miesięcznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzestać...

Siłę firmy stanowi zespół złożony z ambitnych ludzi, dzięki którym Nodium Group wciąż się rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzają one najwyższy poziom profesjonalizmu, który cechuje pracowników Nodium Group.

Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki Nodium Group? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!

Młodszy specjalista ds. zakupów, Tychy