Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów w jednostce centralnej

Faurecia Automotive Polska S.A.

4 0004 500 brutto / mies.
  • Spółdzielcza 4, Grójec
    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Spółdzielcza 4

Grójec

Twój zakres obowiązków

  • Jednym z Twoich głównych zadań będzie weryfikowanie i aktualizowanie danych, a także dokumentów w systemach zakupowych

  • Na co dzień będziesz wspierał/a dział Zakupów (składający się aktualnie z 3 osób) w codziennych zadaniach, czyli przy zleceniach zamówień, zapytaniach ofertowych, przygotowywaniu analiz i raportów, a także przy kalkulacjach oszczędnościowych

  • Postawisz swoje pierwsze kroki w kierunku samodzielnego kupca i będziesz brał/a aktywny udział w procesie zakupowym, a między innymi w rozmowach negocjacyjnych z udziałem kupców i dostawców

  • Będziesz w stałym kontakcie z dostawcami i klientami wewnętrznymi (z 9 zakładów produkcyjnych i 2 centrów R&D)

  • Prowadzenie archiwum działu Zakupów również będzie jednym z Twoich zadań (archiwizacja dokumentów)

Nasze wymagania

  • Aktualnie jesteś Studentem/tką lub Studentem/tką studiów podyplomowych

  • Masz już pierwsze doświadczenia zawodowe? To fajnie! A jeśli nie miałeś/aś okazji, pracować w dziale Zakupów to wszystkiego Cię nauczymy!

  • Do You Speak English? Quite good or fluently? Często będziesz komunikować się z pracownikami i dostawcami w języku angielskim, więc poziom komunikatywny to MUST

  • Posiadasz analityczny umysł, a analiza danych nie jest dla Ciebie czarną magią

  • Wiesz czym są tabele przestawne i wyszukiwanie pionowe? A najważniejsze – wiesz jak to zrobić? To znak, że jesteś kandydatem idealnym!

  • Jesteś dostępny/a na pracę w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),

  • W multitasking’u czujesz się jak ryba w wodzie

  • Uważasz się za osobę elastyczną, która dostosuje się do dynamicznego środowiska pracy i wielu różnych wyzwań zawodowych

  • Lubisz ludzi i lubisz pracę z ludźmi, a oni lubią pracę z Tobą. Twoi znajomi uważają Cię za osobę komunikatywną, otwartą i chętną do współpracy w zespole

  • Wyróżnia Cię pozytywna energia, pasja do pracy z ludźmi i poczucie humoru (tego u nas nie brakuje)

  • Możesz pochwalić się przykładami sytuacji, które świadczą o Twojej samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • system bonusowy

  • możliwość dojazdu autobusem pracowniczym

  • dofinansowanie do posiłków na stołówce

  • praca w systemie 4:1 (4 dni w biurze, 1 dzień zdalnie)

Co musisz wiedzieć o Faurecia R&D?

Centrum R&D Grupy Siedzeń jest częścią francuskiej grupy Faurecia i funkcjonuje w Polsce już od prawie 20 lat. Pierwsze zespoły inżynierskie rozpoczęły pracę w 2002 roku w Grójcu, a rok później w Wałbrzychu. Wieloletnie doświadczenie i ekspertyza inżynierów sprawiają, że polskie zespoły R&D są partnerem dla wielu jednostek Faurecii na świecie, począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzez prototypowanie, walidację, fazę wdrożeniową oraz wsparcie dla produkcji seryjnej. Biorą aktywny udział w pracach projektowych, wykorzystując nowoczesne technologie. Obecnie ta współpraca rozwija się przede wszystkim z Centrami Badawczo-Rozwojowymi ulokowanymi w Brieres i w Caligny we Francji, w Stadthagen (Niemcy), w Troy (USA), w Quarto Barras (Brazylia) i w Szanghaju (Chiny).

Czy wiesz, że... już dziś szukamy rozwiązań dla stojących przed światową motoryzacją wyzwań związanych z autonomiczną ekomobilnością przyszłości?

Co musisz wiedzieć o zakładzie Faurecia Mechanizmy?

Zakład produkcyjny Faurecia Mechanizmy

Fabryka ta jest pierwszym zakładem Grupy Faurecia w Polsce. Od samego początku produkowano tu prowadnice, a także stelaże do foteli. Dziś fabryka w Grójcu jest znanym na całym świecie producentem prowadnic samochodowych. W ciągu 20 lat zakład znacznie zwiększył zatrudnienie, stając się jedną z największych firm w regionie. Fabryka dostarcza swoje produkty do około 100 odbiorców na całym świecie. Jej rozwiązania logistyczne są uznawane za wzorcowe dla wielu zakładów produkcyjnych z branży motoryzacyjnej.

Czy wiesz, że... co drugi samochód na europejskich drogach ma prowadnicę z fabryki w Grójcu?

Co musisz wiedzieć o swoim miejscu pracy?

Twoje potencjalne stanowisko mieści się w jednostce centralnej w Grójcu, która wspiera pracę 9 zakładów produkcyjnych w Polsce, 2 centra R&D, a także współpracuje ze spółkami zagranicznymi.

W Grójcu mieści się również jeden z 9 zakładów produkcyjnych, a także centrum R&D.

Przewiń do profilu firmy