Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Zibi S.A.

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • selekcja produktów i kształtowanie oferty podległych marek podczas spotkań z dostawcami

  • kontrola stanów magazynowych oraz zamawianie towaru na potrzeby działów sprzedaży

  • przygotowywanie analiz sprzedażowych i statystyk ruchu w sieci oraz ich interpretacja

  • współpraca z działami sprzedaży hurtowej i detalicznej

  • realizacja planów marżowych, zarządzanie ceną produktów

  • opracowywanie i wdrażanie promocji handlowych

  • budżetowanie planu marży i kosztów oraz rozliczanie z realizacji tych celów

  • regularna współpraca ze specjalistą ds. marketingu

Nasze wymagania

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację słowną oraz pisemną (min. B2),

  • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów z zakresu: logistyki, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych,

  • czujesz się swobodnie wśród danych liczbowych,

  • sprawnie poruszasz się w MS Excel,

  • chcesz dać upust kreatywności i móc realizować swoje pomysły...

  • ...a do tego umiesz realnie ocenić zasoby niezbędne do realizacji tych planów! :)

  • ambitnie podchodzisz do wyznaczonych celów i wyzwań,

  • odpowiedzialnie traktujesz powierzone obowiązki i podejmowane przez siebie decyzje

Mile widziane

  • pierwsze doświadczenie w Dziale Zakupów masz już za sobą

  • posiadasz doświadczenie w branży Retail/Fashion

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

  • rozwój wewnątrz struktur firmy

  • duża samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon)

  • praca w zgranym zespole i przyjazna atmosfera w pracy :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi! Otworzyliśmy już ponad 100 salonów Time Trend, 20 salonów muzycznych Riff oraz sieć luksusowych butików multibrandowych Noble Place.

Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Nie czekaj - wyślij swoje CV!