Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Schindler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i analiza minimalnych stanów magazynowych części zamiennych

  • Realizacja strategii zakupowej ukierunkowanej na optymalizację kosztów

  • Wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców

  • Negocjowanie i podpisywanie umów z dostawcami części zamiennych oraz materiałów instalacyjnych

  • Zapewnienie obsługi logistycznej (transportowej/celnej)

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie zawodowe bądź staż na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Sprawna obsługa komputera w zakresie MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność wyszukiwania informacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych

  • Dostęp do pakietu szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Schindler Polska Sp. z o.o.

Dołącz do zespołu Schindler Polska i wspólnie z nami rozwijaj krajobraz polskich miast. Nasze windy, schody i chodniki ruchome poprawiają jakość codziennego życia, ułatwiając przemieszczanie się. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, konserwowaniem i modernizacją miejskich systemów mobilności. Wszystkie te zadania wykonujemy z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, korzystających z naszych urządzeń. Wywodzimy się ze Szwajcarii i mamy ponad 140 lat doświadczenia w transporcie bliskim. Wyróżnia nas nie tylko szwajcarski rodowód, ale też innowacyjność naszych rozwiązań oraz eksperci, którzy współtworzą nasz zespół.

W Polsce zatrudniamy już ponad pół tysiąca osób. Pracując w Schindler wywindujesz swoją wiedzę, umiejętności i zdobędziesz cenne doświadczenie w branży, która nigdy nie stoi w miejscu.

Przewiń do profilu firmy

Pomożesz nam utrzymywać świat w ruchu?

Dołącz do dynamicznej organizacji, w której atmosfera, pasja i działanie łączą ludzi i są kluczowe do osiągania znakomitych wyników biznesowych. Daj się poznać - prześlij nam swoją aplikację.