Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zakupów

Enprom Sp. z o.o.

  • Taneczna 18, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Taneczna 18

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji transakcyjnej związanej z zapotrzebowaniami i zamówieniami.

  • Komunikacja z dostawcami w zakresie zamówień.

  • Prowadzenie rejestru zamówień, raportowanie w tym zakresie.

  • Prowadzenie spraw związanych z logistyką dostaw i zarządzanie dostawami niezgodnymi (reklamacje).

  • Wsparcie księgowości w zakresie poprawności faktur od dostawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne) oraz doświadczenie w zakupach,

  • kompetencje kupieckie (znajomość procesów zakupowych, negocjacje, zarządzanie bazą dostawców, kwalifikowanie i ocena dostawców)

  • zdolności analityczne i związane z planowaniem, komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,

  • dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, PowerPoint)

Mile widziane

  • wiedza o zarządzaniu projektami oraz znajomość systemów ERP będą dodatkowym atutem

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

To oferujemy

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy