Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie procesami zakupowymi

  • Tworzenie zamówień w systemie Kuehne+Nagel

  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami i wewnętrznymi klientami

  • Koordynowaie spływu faktur i księgowania z tym związanego

  • Opracowanie zamówień i umów zgodnie z procedurą i instrukcją zakupową

  • Zakup materiałów i usług zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie zawodowe

  • Wyksztalcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrej komunikacji w mowie i piśmie (min. B2)

  • Praktyczna znajomość MS Office (szczególnie w zakresie programu Excel)

  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność koordynowania pracy własnej

To oferujemy

Oferujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę. Ponadto posiadamy szeroki wachlarz benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, bony na święta, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty sportowej, a także do kursów i szkoleń. Nasi pracownicy mogą skorzystać również z wybranych kart przedpłaconych czy dofinansowania do wypoczynku. U nas otrzymasz szerokie możliwości rozwoju w dużej firmie logistycznej o miedzynarodowym zasiegu. Nasi pracownicy biorą udział w inicjatywach dobroczynnych, a nasza marka wspiera zrównoważony rozwój. Miejscem pracy jest nasze biuro w Warszawie (obecnie praca w systemie hybrydowym).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki z żywnością i chemią domową

  • dofinansowanie do studiów

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jako Młodszy specjalista ds. zakupów będziesz dbać o prawidlowe zarzadzanie procesami zakupowymi dla naszej firmy.

Dołącz do naszego Działu Zakupów w strukturach globalnej logistycznej organizacji Kuehne+ Nagel w Polsce. Oferujemy perspektywę rozwoju w międzynarodowej firmie.