Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Centrum Medyczne MAVITO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie potrzeb i realizacja zamówień na materiały, surowce i usługi w powierzonych kategoriach
  • wybór dostawców i negocjowanie warunków dostaw
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • realizacja strategii zakupowych w powierzonych kategoriach zakupowych
  • realizacja procesów zakupowych i magazynowania
  • gospodarowanie środkami trwałymi, ich ewidencja i oznaczanie
  • rozwiązywanie problemów związanych z dostawami
  • stosowanie przyjętych zasad Polityki zakupowej
  • kontrola nad obiegiem informacji w systemie komputerowy
  • współpraca przy tworzeniu i usprawnianiu procedur dot. obiegu dokumentów/procedury zakupów
  • kontrola i analiza stanów magazynowych
  • sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie min. średnie
  • cechuje Cię zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • aktywnie podejmujesz zadania oraz umiesz pracować w zespole
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • cechuje Cię precyzja oraz samokontrola jakości wykonywanej pracy
  • jesteś samodzielny, operatywny, odpowiedzialny i dyspozycyjny
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet benefitów (karta sportowa MultiSport w atrakcyjnej cenie, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna po okresie próbnym)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • karta sportowa

Centrum Medyczne MAVIT

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy od 21 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i Ośrodki Diagnostyczne - okulistyka (Warszawa) i Szpital Specjalistyczny - okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).

Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.

Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów, Warszawa