Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zakupów

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adama Branickiego 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z już pozyskanymi dostawcami; dystrybutorzy międzynarodowi (rozmowy handlowe, koordynacja procesu zakupów).

  • Pozyskiwanie nowych dostawców na rynkach międzynarodowych.

  • Zarządzanie bazą dostawców.

  • Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert.

  • Koordynacja procesu przygotowywania umów handlowych z kontrahentami zagranicznymi,

  • Tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Odpowiedzialność i doskonała organizacja czasu pracy.

  • Otwartość na prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Otwartość i zaangażowanie.

  • Chęć do pracy i rozwoju.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy.

  • Możliwości rozwoju i awansu.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym.

Sino Investment Polska Sp. Z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, posiadająca spółki w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Hong Kongu. Zajmujemy się handlem międzynarodowym. W związku z intensywnym rozwojem i rozbudowywaniem kolejnych rynków poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów.

Przewiń do profilu firmy