Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

KODO projekty i realizacje wnętrz.O firmie

  • Podwale 1A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

KODO projekty i realizacje wnętrz.

Podwale 1A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawcy, dbałość o ich realizację, terminowość i kompletność dostaw

  • Bieżące i terminowe pozyskiwanie faktur

  • Kontakt z producentami i dystrybutorami.

  • Planowanie i koordynacja łańcucha dostaw w zakresie zarządzania dostawami i zwrotami na magazyn oraz na inwestycję – harmonogram dostaw.

  • Przygotowanie zleceń wysyłkowych dla magazynu.

  • Prowadzenie rejestru dostaw do magazynu.

  • Współpraca z kierowcami oraz podwykonawcami – przygotowanie zleceń transportowych

  • Współpraca z koordynatorami oraz projektantami

Nasze wymagania

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Działanie pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość MS Office

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Pozytywne nastawienie

  • Komunikatywność, skrupulatność, dokładność, systematyczność

To oferujemy

  • Bardzo dobre środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

KODO jest specjalistyczną firmą działającą na rynku profesjonalnych wykończeń wnętrz, adresującą swoje usługi do ludzi ceniących najwyższej jakości design i serwis obsługi klienta. Od 2009 roku projektuje i realizuje wnętrza mieszkalne pod klucz dostarczając klientom rozwiązania najwyższej jakości. Dowiedz się więcej na www.kodo.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Praca odbywać się będzie w naszej pracowni we Wrocławiu.