Ta oferta pracy jest nieaktualna od 592 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracodawca:
    Nedcon Silesia jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem i instalacją przemysłowych systemów składowania. Realizujemy projekty od standardowych po zaawansowane technologicznie typu "custom made" w Polsce, Republice Czeskiej i Rosji. Naszymi Klientami są firmy otwarte na twórcze i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i wykonawstwa.

    Misja Nedcon Silesia: działać tak, aby nasi partnerzy oprócz satysfakcji z produktu, doświadczali satysfakcji z bycia naszymi Klientami. Tworzyć projekty w zmotywowanym zespole szanujących się ludzi.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska pracy:

    • Analiza techniczna ofert handlowych, negocjacje cenowe,
    • Analiza rynku w Polsce i zagranicą, poszukiwanie nowych dostawców,
    • Realizacja oraz nadzór nad zamówieniami,
    • Kontakt z dostawcami w sprawie realizacji zleceń, dostaw i płatności,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Wymagane kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Podstawowa znajomość programu AutoCad oraz czytanie rysunku technicznego,
    • Umiejętności negocjacyjne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Zdolności analityczne,
    • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność i poczucie obowiązku,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
    • Praca w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.