Młodszy Specjalista ds. Zakupów

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Należąca do Deutsche Telekom AG firma T-Systems jest jednym z największych europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych. Dla nas jest to coś więcej niż tylko połączenie telekomunikacji i informatyki: staramy się aby już na etapie projektu rozwiązania, uwzględniać możliwości drzemiące w tych dwóch obszarach. Nasz zespół na całym świecie liczy ponad 47.600 Pracowników, a nasze cele to pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa.

    Do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Profil kandydata:

    Wykształcenie i doświadczenie:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
    • Minimum roczne doświadczenie w dziale zakupów

    Wiedza merytoryczna i umiejętności:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Łatwość pracy z komputerem i narzędziami biurowymi
    • Praktyczna znajomość podstawowego pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność, rzetelność, samodzielność

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie konstruowania zapytań ofertowych i realizacji procedur zakupowych
    • Gromadzenie, weryfikacja, analiza i ewaluacja ofert dostawców i podwykonawców
    • Obsługa systemów zakupowych (SRM, eSourcing) i finansowych (SAP ERP)
    • Bieżąca współpraca dostawcami, prowadzenie procesu rejestracji nowych dostawców, regularne monitorowanie poziomu jakości dostaw i usług
    • Analiza umów z dostawcami i podwykonawcami
    • Prowadzenie dokumentacji dla działu zakupów
    • Analityka zakupowa - przygotowywanie raportów i zestawień

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
    • Miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez T-Systems Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-073) przy ul. Św. Antoniego 7 (dalej również: „Spółka”) moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celach prowadzonych przez Spółkę aktualnie i w przyszłości rekrutacji .”.

    Informujemy, że oferty kandydatów nie posiadające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacyjnym. Ponadto zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.