Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. zakupów

MOSTOSTAL ZABRZE Konstrukcje Przemysłowe S.A.O firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie tzw. kart limitowych stanowiących podstawę do realizacji zakupów, przede wszystkim dla wyrobów hutniczych.
  • Weryfikacja i kontrola stanów magazynowych materiałów produkcyjnych.
  • Realizacja zakupów.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w zakresie realizowanych zakupów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w zakupach / sprzedaży wyrobów hutniczych oraz stali.
  • Sprawnie poruszanie się w środowisku MS Office, zwłaszcza EXCEL.

To oferujemy

Trudno wyobrazić sobie Warszawę bez mostów, Katowice bez Spodka, Zakopane bez Wielkiej Krokwi czy kolejki na Kasprowy Wierch. Wszędzie tam wprowadzaliśmy rozwiązania przyszłości.

Grupa Przemysłowa Mostostal Zabrze daje stabilne zatrudnienie, będąc od 75 lat na rynku. Zatrudniamy blisko 2000 wysoko wykfalifikowanych pracowników, realizując około 100 projektów rocznie w 5 Spółkach. Średni staż pracy wynosi 14 lat.

Oferujemy umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania swoich zadań, szkolenia podnoszące kompetencje oraz przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych. Finansujemy kursy językowe oraz studia drugiego stopnia bądź podyplomowe.

Po godzinach realizujemy wraz z pracownikami ich pasje w klubach pracowniczych UNITED.

Dodatkowym atutem pracy w Spółce są stałe premie (motywacyjne oraz regulaminowe) wypłacane w systemie miesięcznym.

Więcej dowiesz się na: www.kariera.mz.pl

FB: #karieramostostalzabrze

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne

MOSTOSTAL ZABRZE Konstrukcje Przemysłowe S.A.

MOSTOSTAL ZABRZE Konstrukcje Przemysłowe S.A. świadczy usługi z zakresu średnioseryjnej produkcji mechanicznych podzespołów maszyn i pojazdów. Zakres wykonawczy Spółki obejmuje: podwozia i nadwozia dźwigów samojezdnych, podzespoły i podpory do wysięgników dźwigowych, konstrukcje ramy i nadwozi lokomotyw, wózki kolejowe.

Spółka świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem i ochrony antykorozyjnej z wykorzystaniem maszyn i urządzeń. Jest właścicielem Laboratorium Zakładowego, posiadającego uznania i certyfikaty do prowadzenia badań niszczących i nieniszczących oraz wzorcowania przyrządów pomiarowych. Obecnie ponad 95% produkcji Spółka kieruje na rynki eksportowe, głównie do Niemiec, Austrii, Francji i Czech.

Młodszy Specjalista ds. zakupów, Zabrze