Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zamówień i logistyki

Seaonics Polska Sp. z o.o.

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w realizowaniu zamówień na podstawie zapotrzebowania produkcyjnego,

  • Pomoc w rozwijaniu siatki dostawców,

  • Potwierdzanie zamówień klientów i dostawców - raportowanie ewentualnych opóźnień

  • obsługa systemu ERP,

  • pomoc w organizowaniu transportów oraz importów i eksportów,

  • kontaktowanie się z dostawcami, fabrykami, wewnętrznymi działami firmy i podwykonawcami w celu dostarczenia towaru/produktu w wymaganym terminie,

Nasze wymagania

  • Student studiów zaocznych lub absolwent

  • Chęć rozwinięcia swoch umiejętności w dziale operacyjnym (zakupy, logistyka, magazyn) międzynarodowej firmy produkcyjnej,

  • bdb znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny - rozmowa kwalifikacyjna zostanie poprowadzona w j. angielskim,

  • biegła znajomość arkusza MS Excel - tworzenie funkcji, tabeli przestawnych i powiązań między arkuszami,

  • samodzielność i operatywność w działaniu, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Brak dress code’u,

  • Prezenty dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców,

  • Dofinansowanie do zakupu okularów,

  • Sekcje sportowe – piłka nożna i rowery,

  • Coroczne spotkanie integracyjne,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Owocowe wtorki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

Seaonics Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem norweskiej firmy Seaonics AS.

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie i produkowanie nowoczesnych systemów przeładunkowych na statki.

Nasz Dział Produkcji oraz Hala magazynowa mieszczą się w Przejazdowie na ul. Benzynowej.

Więcej informacji: www.seaonics.com

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy szkolenia:

  • z międzynarodowych systemów ERP (IFS application, Enova, SAP) oraz innych specjalistyczncyh oprogramowań,

  • w zakresie działań i zagadnień zarządzania łańcuchem dostaw (Supply Chain Management) - na podstawie certyfikacji i książek APICS - American Purchasing and Inventory Certificates,

  • w zakresie importu i eksportu oraz zasad dostaw towarów w UE - rozliczenia VAT, cła, dostawy trójstronne itp.,

  • tworzenia raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy,

  • oraz wiele innych w zależności od potrzeb pracownika i firmy.