Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zamówień i logistyki

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w sferze logistycznej w zakresie realizacji zamówień, dbałość o terminowość i płynność dostaw,

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania działu,

  • weryfikacja dokumentów dostaw, zamówień oraz faktur,

  • organizacja transportów, wycena towarów,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • doskonała organizacja pracy,

  • nastawienie na realizację określonych celów,

  • samodzielność oraz odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjną prowizję, która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży,

  • cykliczne szkolenia branżowe i sprzedażowe,

  • opcje zmiany miejsca pracy (posiadamy salony w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Warszawie).

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy