Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zamówień i logistyki

FAPOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Wystawianie i wysyłanie faktur do klientów

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Optymalizacja zapasów poprzez bieżący monitoring stanów magazynowych i zapotrzebowania na produkty

  • Nadzór procesów produkcyjnych i logistycznych

  • Kontakt z partnerami biznesowymi i dystrybutorami

  • Kontakt w sprawach związanych z produkcją i dystrybucją z siedzibą główną w Portugalii

  • Aktualizacja realizacji umów z klientami

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych

  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe lub ostatni rok studiów)

  • Doświadczenie z zakresu transportu i logistyki mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoka komunikatywność i dobra organizacja pracy, także w sytuacjach nowych i nieprzewidywalnych

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Wielozadaniowość oraz praca w oparciu o wyznaczone cele

  • Efektywne zarządzanie czasem pracy i dokumentacją

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, terminowość, dokładność i skrupulatność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Przyjazna atmosfera pracy

O nas

Fapomed Polska Sp. z o.o. jest oddziałem portugalskiej firmy Fapomed - DISPOSITIVOS MEDICOS SA, powstałej w 1986 roku i jest europejskim producentem jednorazowych wyrobów medycznych, specjalizującym się w produkcji fartuchów chirurgicznych, serwet, zestawów na indywidualne zamówienie (CPT) oraz artykułów ochronnych i akcesoriów chirurgicznych.