Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zamówień i logistyki

Starpharma Sp. z o.o.O firmie

  • Stawki 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Starpharma Sp. z o.o.

Stawki 2

Warszawa

www.starpharma.pl ; www.zdrowylizak.pl

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku Europy Środkowo-wschodniej w obszarze wytwarzania i sprzedaży słodyczy funkcjonalnych, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od 10 lat. Jesteśmy obecni w największych sieciach aptek, jak również w kluczowych drogeriach oraz hipermarketach w Polsce.W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby (do pracy w Warszawie lub w Piasecznie) na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Wystawianie faktur i not korygujących
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz Działem Finansowym
  • Współpraca z operatorem logistycznym przy realizacji dostaw do klientów
  • Udział w procesie kontroli kosztów logistycznych
  • Monitorowanie i windykacja należności
  • Współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług
  • Dbałość o obieg dokumentów w firmie
  • Inne prace administracyjno-biurowe oraz prace ad hoc
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Pozytywne nastawienie do wyzwań
  • Mile widziany status studenta/studentki

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy