Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

FCC Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z prawem zamówień publicznych
  • analizowanie SIWZ, umów i innych dokumentów przetargowych
  • opracowywanie projektów zapytań, odpowiedzi na wezwania zamawiających
  • organizacja gwarancji ubezpieczeniowych/bankowych należytego wykonania umowy, gwarancji wadialnych
  • współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu prawa, administracji, zamówień publicznych
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w otwartym zespole współpracowników
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmowe lekcje nauki języków obcych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • silne i dynamiczne wsparcie międzynarodowej firmy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji przeprowadzonej na stanowisko „Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych” w FCC Polska Sp. z. o.o. (zgoda w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

Ogłoszenie archiwalne