Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z działem handlowym, działem Product Menagerów oraz działem

  • Importu i zakupów

  • stałe monitorowanie i pozyskiwanie informacji o ukazujących się postępowaniach przetargowych

  • analiza rynku medycznego

  • sporządzanie wycen oraz kompletacja dokumentacji przetargowych ,

  • odpowiedzialność za terminowe składanie ofert ,

  • prowadzenie korespondencji z Zamawiającym w zakresie prowadzonego postępowania

  • przetargowego

  • kontrola zgodności oferowanych cen z polityką firmy,

  • analiza złożonych ofert przetargowych pod względem zgodności z wymaganiami SIWZ

  • ścisła współpracy z Działem Handlowym w celu zapewnienia możliwości rozpoczęcia postępowań

  • przetargowych, wsparcie merytoryczne pracowników

Nasze wymagania

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość komputera w zakresie MS Office

  • odpowiedzialność, terminowość, umiejętność kreatywnego myślenia, dokładność, dbałość o szczegóły,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • korzystne warunki finansowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

Przewiń do profilu firmy