Młodszy specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 04.12.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 03.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy cieszącej się stabilną pozycją na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miasto: Kraków
KRK/CS/GER/2017
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • Kontrola transakcji związanych z zamówieniami na materiały biurowe,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem niemieckojęzycznym,
  • Odpowiadanie na zapytania klientów,
  • Weryfikacja poprawności danych w systemie,
  • Aktualizacja informacji w systemie komputerowym.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) - warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (od poziomu B1),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wykorzystującej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne,
  • Przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się