Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. zamówień z językiem niemieckim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-12-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy cieszącej się stabilną pozycją na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miasto: Kraków
    KRK/CS/GER/2017
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola transakcji związanych z zamówieniami na materiały biurowe,
    • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem niemieckojęzycznym,
    • Odpowiadanie na zapytania klientów,
    • Weryfikacja poprawności danych w systemie,
    • Aktualizacja informacji w systemie komputerowym.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) - warunek konieczny,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (od poziomu B1),
    • Wysoka kultura osobista,
    • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych,
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wykorzystującej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne,
    • Przyjazną atmosferę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.