Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

Dawtona Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień na rynku krajowym oraz międzynarodowym w podległym obszarze

  • Optymalizacja /udoskonalanie procesów związanych z łańcuchem dostaw

  • Optymalizacja dostaw pod kątem planów produkcyjnych oraz stanów magazynowych

  • Kontrola i nadzór nad dokumentacją handlową

  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami (w języku polskim oraz angielskim)

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale zakupów

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe)

  • Znajomość branży FMCG

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Outlook)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość procesów oraz procedur związanych z transportem i odprawami celnymi towarów z poza UE

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Stałą umowę o pracę

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników