Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

ALTHEA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Althea Polska Sp. z o.o. jest liderem w obsłudze niezależnych usług medycznych w Polsce w ramach międzynarodowej grupy specjalizującej się w serwisowaniu sprzętu medycznego. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń medycznych służących do diagnostyki obrazowej i terapii z zastosowaniem promieniowania jonizującego, począwszy od pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, poprzez instalację, uruchomienie, przeglądy, naprawy oraz działania konserwacyjne.

Firma w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów/kandydatki z okolic Mikołowa na stanowisko:

Obowiązki:

  • Analiza rynku i wyszukiwanie optymalnych cenowo ofert na rynku polskim oraz zagranicznym.
  • Zapewnieniu ciągłości i terminowości dostaw.
  • Aktualizowanie bazy danych dostawców.
  • Współpracy z operatorami logistycznymi w transporcie międzynarodowym oraz krajowym.
  • Sprawdzaniu poprawności dokumentów importowych, przygotowanie dokumentów do odpraw celnych, kompletowaniu do działu księgowości.
  • Weryfikacja merytoryczna faktur kosztowych z obszarów swojej działalności.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata, mile widziane w firmie z branży technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie.
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wymagane kompetencje osobowościowe to: umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej i stabilnej firmie.
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, premie kwartalne, premie okolicznościowe.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań oraz ich różnorodność.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz bogaty program szkoleń.
  • Pracę w przyjaznym zespole.
  • Wynagrodzenie zgodne w posiadanymi kwalifikacjami i kompetencjami.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy