Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów produkcyjnych

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie zakupów materiałów i surowców niezbędnych do produkcji.

  • Kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji, indeksowanie bazy surowcowej.

  • Kontrola dostaw w zakresie ilości, jakości.

  • Badanie rynku, analiza kalkulacji, weryfikacja kosztowa dostawców.

  • Wdrażanie działań optymalizacyjnych w zakresie współpracy z dostawcami.

  • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku, negocjacje cen.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczanie w dziale zakupów lub zaopatrzenia, we współpracy z dostawcami.

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Świadomość kosztowa.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio- zaawansowanym.

  • Biegłą znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Premie roczne

  • Karty Sodexo

  • W piątki pracujemy do 14.00

  • Obiady w Firmie