Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów produkcyjnych

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.OO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Urszuli Ledóchowskiej 33/35

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie zakupów materiałów i surowców niezbędnych do produkcji.
  • Kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji, indeksowanie bazy surowcowej.
  • Kontrola dostaw w zakresie ilości, jakości.
  • Badanie rynku, analiza kalkulacji, weryfikacja kosztowa dostawców.
  • Wdrażanie działań optymalizacyjnych w zakresie współpracy z dostawcami.
  • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku, negocjacje cen.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczanie w dziale zakupów lub zaopatrzenia, we współpracy z dostawcami.
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Świadomość kosztowa.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio- zaawansowanym.
  • Biegłą znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Premie roczne
  • Karty Sodexo
  • W piątki pracujemy do 14.00
  • Obiady w Firmie

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia i zakupów produkcyjnych, Urszuli Ledóchowskiej 33/35, Poznań