Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna
    Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

    Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty,
    sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

    Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek
    na stanowisko fizyczne:

    OPIS STANOWISKA:

    • współpraca z dostawcami i usługodawcami pod kątem jakościowym,
    • współpraca z innymi działami w firmie,
    • zarządzanie bazą dostawców,
    • udział w poszukiwaniu i kwalifikacji nowych dostawców,
    • aktualizacja i archiwizacja dokumentacji,
    • przygotowanie umów jakościowych z dostawcami,
    • wsparcie w codziennym funkcjonowaniu działu.

    PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w branży farmaceutycznej lub spożywczej,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobra znajomość pakietu Office,
    • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
    • samodzielność i staranność,
    • znajomość zasad systemów jakościowych.

    OFERUJEMY:

    • bardzo dobrą atmosferę w zgranym zespole,
    • możliwości szkolenia i rozwoju,
    • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji,
    • praca przy wdrażaniu nowych projektów.
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie
    CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna, al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: [email protected]

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom